2. El Rolls Royce’lara Coachline dokunuşu

Süper zenginlerin otomobili Rolls Royce da araç kişiselleştirmesine maruz kaldı. İki Polonyalı ikinci el Ghost serisi müşterisinin araçlarını kişiselleştirdi.

Coachline çalışanlarından Mark Court, Goodwood’dan Varşova’ya giderek Rolls-Royces Ghostlara özel bir dokunuşta bulundu.

Rolls-Royce Motor Cars Varşova, geçtiğimiz günlerde Polonyalı müşterilerinden iki adet 2. el Rolls-Royces Ghosts serisi kullanıcısının araçlarını kişiselleştirdi.

Araçlar Varşova’daki atölyede yeni hallerine kavuşurken, yeni Ghost sahipleri de kendi araçlarına coachline isteğinde bulundu. Bu opsiyonel dış tasarım, İngiltere’de üretilen orijinal Rolls-Royce araçlardan farklı olarak el boyaması olarak yapılıyor.

Her bir aracın boyanması yaklaşık olarak 2 saat sürdü ki bu Londra-Varşova seyahatinden daha uzun bir süre olarak göze çarpıyor.

Rolly-Royce Motor Avrupa Bölge Müdürü James Crichton işlemler ile ilgili, “Ismarlama” adı verilen yeni programımızda araç kişiselleştirme imkânlarımız neredeyse sınırsız ve bu programın müşterilerin ilgisini uyandıracağını düşünüyoruz, sözlerini aktarıyor.

RR, Provelence adını verdiği programı Avrupa’da bazı ülkelerde başlattı ve bu saypede satışlarını üç haneli rakamlara taşıyabildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.