200 özel bayi açacak

Ford, Avrupa’da yıl sonuna kadar 200 yeni Ford Store açacak. Misafirler bu showroomlarda yeni müşteri deneyiminin yanı sıra Vignale Lounge tasarımını yakından inceleme imkanı bulacak.

2016 yılının sonuna kadar Avrupa’da 500 adet Ford Store’u hizmete açmayı planlayan Amerikan devi, müşterilerine yeni bir keşfetme, satın alma ve sahip olma alanı sunmaya hazırlanıyor.

Öncelikle metropol alanlarda yer bulacak olan Ford Store’larda, yeni Ford Mustang modelleri, Ford Focus RS gibi performans araçları ve tabi ki ticari araçlar sergilenecek. Ford Store’larda aynı zamanda lüks donanım seviyesi Vignale için özel olarak tasarlanmış Vignale Lougne alanları bulunacak. Mağazayı ziyaret eden müşteriler Vignale ürünlerini de deneyimleme şansına sahip olacak.

Ford, Vignale Lounge ile birlikte Ford Vignale’e özel kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaya da hazırlanıyor.

Önceki İçerikYeni BMC’de yeni iddia
Sonraki İçerikOtonom araçların kaza raporu
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz