BMW 6 Serisi ilk kez Autoshow’da

BMW, Autoshow’da en önemli yenilik olarak, ilk kez Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan 7 koltuklu MPV modeli 2 Serisi Gran Tourer’ı tanıtacak. Bunun yanında mevcut modellerin makyajlı versiyonları da otomobil tutkunlarının beğenisine sunulacak. Markanın ilk MPV aracı 2 Serisi Active Tourer’ın büyüğü olan Gran Tourer, Türkiye’de üç silindirli benzinli ve dizel motor seçenekleriyle satışa sunulacak. Benzinli motor 136 beygir, dizel 116 beygir gücünde olacak. Otomatik araçta, dört tekerlekten çekiş sistemi seçeneği de sunulacak. BMW standında ayrıca 2 Serisi Coupe ve Cabrio modelleri de yerini alacak.

BMW’nin makyajlanan 6 Serisi de, fuarda ilk kez gösterilecek. Coupe, Cabrio ve Gran Coupe versiyonlarına yenilenmiş tamponlar ve egzoz çıkışları gibi tasarım iyileştirmeleri yapıldı. Türkiye’de 208 bin euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulan 6 Serisi’nde, 313 beygirlik ve otomatik vitesle donatılmış tek motor bulunuyor. 640d modelinde dört tekerlekten çekiş ‘xDrive’ standart.

Markanın standındaki bir başka makyajlı model, kısa süre önce satışa sunulan makyajlı 1 Serisi. Ön farları farklılaşan, arka stop lambaları değişip büyüyen araçta, yeni döşeme seçenekleri ve renkleri kullanılmış. Araçta 1.6 lt 136 ve 177 beygir benzinli, 3 silindirli 116 beygirlik dizel motor seçenekleri var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.