BMW’nin kozu yeni F750 GS ile F 850 GS olacak: Motosiklet Fuarı

Motosiklet Fuarı’na sayılı günler kala markaların fuar yenilikleri ve süprrizleri de ortaya çıkıyor. Son olarak BMW Motorrad, Motobike İstanbul 2018 Fuar yeniliklerini bildirdi. Başrolde F 750 GS F 850 GS modelleri olacak.

Borusan Otomotiv, 2018 Motosiklet sezonunu 22-25 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek Uluslararası “Motobike Istanbul” fuarı ile açıyor. BMW Motorrad’ın tüm modelleri, BMW Motorrad aksesuar yelpazesi ve BMW sürücü donanımları Borusan’ın standını kaplayacak.

Motosiklet Fuarı hangi tarihte başlıyor?

22 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ‘’Motobike Istanbul’’ Fuarı’nda Borusan Otomotiv, motosiklet sezonunu açarken BMW Motorrad tüm modelleri, geniş sürücü donanımları ve aksesuarları ile 9. Salon’da yerini alıyor.

Podyum F 750 GS F 850 GS modellerine ayrıldı

546 metrekarelik alanı kaplayacak BMW standında bu sene, yenilenen BMW F 750 GS , F 850 GS ön planda olacak. Mayıs ayı itibariyle satışa sunulacak bu modeller, yepyeni donanım alternatifleri ile motosiklet meraklılarının dokunabilecekleri kadar yakınlarında olacak.

Touring segmentinde saf özgürlüğün yeni temsilcisi K 1600 Grand America modeli K 1600 Bagger ile birlikte de fuar standında yerini alıyor olacak.

BMW G 310 GS

250 ve 500 cc arası Adventure segmentine yön verecek G 310 GS modeli Motobike Fuarı ile birlikte tüm motosiklet severlerin beğenisine sunulacak.

BMW Motorrad sürücü donanımları ve BMW Motorrad aksesuarlar da ilgililerin denemesine olanak tanıyacak. İsteyen müşteriler bu ürünleri fuarda satın alma imkanı bulacak.Geniş finansman seçenekleri ile müşterilere en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen Borusan Otomotiv Premium ise kendileri için ayrılmış özel bölümde fuar boyunca hizmet verecek.

BMW G 310 GS

 

BMW G 310 GS ilk test, ilk sürüş

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.