Kia tanıtımında Victoria Secret güzeli

Kia, dünyaca ünlü manken Erin Heatherton ile cee’d GT-Line’ı podyuma çıkardı. Etkileyici bir tanıtıma imza atan Kia, hem ziyaretçilerden hem de medyadan yoğun ilgi gördü. Çelik Motor Genel Müdürü Bora Koçak, düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi: “KIA olarak alışılagelmiş stand uygulamalarının dışına çıkarak, otomobil tutkunlarına unutulmaz deneyimler yaşatmak için 15. İstanbul Autoshow Fuarı’ndaki yerimizi aldık. İlk kez görücüye çıkacak olan KIA cee’d GT-Line modelimizi tanıtmak için dünyaca ünlü manken Erin Heatherton’ı basın toplantımıza davet ederek, fuara çarpıcı bir açılış yapmayı amaçladık. Hem ünlü konuğumuz hem de stadımızda sergilediğimiz modellerimizle fuara renk kattığımızı düşünüyoruz.”

Yüksek performanslı otomobilde 4 noktalı LED gündüz farları, derin büyük tamponu ve KIA’nın ayırıcı özelliği olan kaplan burnu ızgara dikkat çekerken, GT-Line’nın arka tasarımında ise LED arka stop lambaları, büyük sis farları ve çift egsoz çıkışı göze çarpıyor. 17 inçlik yeni tasarım jantları ile de spor görünüm daha da vurgulanıyor. KIA ceed GT-Line, gri dikişlere sahip klas siyah döşemelere, kabin içerisinde çeşitli yerlere konumlandırılan GT-Line logolarına ve KIA’nın yüksek performanslı GT modellerinde bulunan piyano siyah ve deri direksiyon simidi ile alüminyum alaşım pedallara sahip.

1.0L T-GDI motor, 120 PS ve 172 Nm tork üretiyor ve diğer cee’d modellerde bulunan 1.6L GDI motordan daha az CO2 emisyonu sunuyor. Ayrıca 1.0L cee’d GT-Line’da yoğun trafikte emisyon ve yakıt tasarrufu sağlayan Start & Stop (Dur & Kalk Sistemi) özelliği standart olarak bulunuyor. Yeni 1.0L’lik motor 6 ileri manuel vites seçeneği ile birlikte sunuluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.