Mercedes’ten kampanya

Kasım ayının sonlarına gelirken Mercedes markalı bir hafif ticari araç almak isteyenler için yüzde 1.15 sabit faiz oranı kampanyası devam ediyor. Kurumsal müşteriler bu faiz oranıyla 551 TL’den başlayan aylık ödemelerden faydalanabiliyor.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile sınıfında Euro 6 motora geçen tek araç olan 2015 model Sprinter, Kasım ayında uygun kampanyalarla sunuluyor.

Yeni Vito satın almak isteyenler de aynı faiz oranından yararlanabiliyor. Bireysel müşteriler için aylık 573 TL’lik ödeme seçeneği sunuluyor. Kurumsal müşteriler ise 551 TL’lik ödemelerle Vito sahibi olabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Kasım ayında takas kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında yüzde 1,15 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 551 TL’den, bireysel müşteriler ise 573 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler.

Mercedes CLC geri dönüyor

Önceki İçerikEfsanenin sonu
Sonraki İçerikHyundai’den son 5
20 yıllık gazeteci ve görsel yönetmen. Akşam Gazetesi'nde uzun yıllar otomotiv sayfalarının tasarımını yönetti. Kuruluşudan bu yana otoajanda.com ile çalışıyor. Otomotiv haberciliği ve görsel yönetmenlik uzmanlık alanları arasında başta geliyor. Uzun otomobil yolculukları, test sürüşleri en önemli hobileri arasında.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz