Michelin Türkiye iki ayrı üst düzey atama gerçekleştirdi

Lastik ve lastik teknolojileriyle ilgili çözümler geliştirerek faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde 360 derece bir hizmet anlayışıyla hareket eden Michelin, Türkiye ayağındaki operasyonları için önemli bir değişikliğe adım attı.

Michelin Türkiye’de gerçekleşen üst düzey iki atamada; Gözde Alpaslan Pazarlama Direktörlüğüne, Pınar Erçal ise İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atandı.

Gözde Alpaslan, Pazarlama Direktörlüğüne atandı

Nisan ayı itibariyle gerçekleştirilen atama ile Michelin’in Türkiye’de pazarlama faaliyetlerinin başına geçen Gözde Alpaslan, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun. Harvard Üniversitesi’nde Uluslararası Kamu Yönetimi üzerine master yapan Gözde Alpaslan; Kariyeri boyunca farklı sektörlerin pazarlama stratejilerine yön verdi. Bundan sonra ise Michelin Türkiye’nin pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

Pınar Erçal, İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atandı

Michelin Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne getirilen olan Pınar Erçal ise, Marmara Üniversitesi’nde ekonomi lisansını tamamladıktan sonra Galatasaray Üniversitesi’nde Lojistik ve Pazarlama Yönetimi yüksek lisans eğitimi aldı.

Michelin Türkiye’de daha önce Lojistik Müdürü olarak görev alan Erçal, haziran ayı itibariyle İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.