Motosiklet tutkunları hazır olun Honda Motosiklet Günleri 2024 başlıyor

İki teker dünyası için Honda Motosiklet Günleri 10 – 12 Mayıs 2024 tarihleri arasında yapılacak. Honda motosiklet ürün gamının ve yeni modellerinin yer alacağı etkinlik fuar tadında gerçekleşecek.

Etkinlikte neler mi olacak?

  • Yeni motosiklet modelleri ilk kez sergilenecek: Türkiye’nin en çok satan motosiklet markası Honda’nın farklı segmentlerdeki geniş ürün gamı Honda Motosiklet Günleri’nde görücüye çıkacak. Ayrıca yılsonuna kadar satışa sunulacak olan SH125i modeli de ilk kez bu etkinlikte görülebilecek.
  • Honda’nın sevilen modellerini deneyimleme imkanı: Adventure, Bigscooter, Naked, Off-road, Supersport, Touring, Sporttouring, Scooter ve LMC segmentlerinden 22 farklı model ile test sürüşü yapabilirsiniz.
  • Honda mühendisliği ve teknolojisiyle dikkat çeken modellerini denemek için https://hondamotosikletgunleri.com/ adresinden randevu oluşturabilirsiniz.
  • Motosiklet dünyasının öne çıkan isimleri deneyimlerini paylaşacak: Motosiklet tutkunlarının en çok takip ettiği isimler Honda Motosiklet Günleri’nde bir araya gelecek. Hem motosiklet sürüş deneyimlerini hem de takipçilerinin merak ettikleri konularda görüşlerini paylaşacak isimler, katılımcılara motosiklet dünyasının dinamikleri hakkında bilgi verecek. Güvenliğin ön planda olduğu söyleşilerde, yurtiçi ve yurtdışı sürüş rotalarındaki deneyimler ve Honda modellerine yönelik kullanıcı yorumları da paylaşılacak.
  • Çocuklar için de hem eğitici hem de eğlenceli etkinlikler: Hem yetişkinlerin hem de çocukların keyifli bir hafta sonu geçirmesi için birbirinden farklı etkinlikler sunulacak. Çocuklara, Honda’nın dünya çapında uyguladığı bir program olan Ayatori Eğitimi verilecek. Temel trafik ve güvenlik kurallarının aktarıldığı Ayatori Eğitimi’nin yanı sıra çocuklar için özel oyun alanları ve boyama etkinlikleri de olacak.

Etkinliğe katılım ücretsiz!

Honda Motosiklet Günleri’ne katılım ücretsiz. Katılmak için https://hondamotosikletgunleri.com/ adresindeki formu doldurarak oluşturacağınız davetiyedeki QR kodunu kullanmanız yeterli.

Etkinlik Hakkında Detaylı Bilgi:

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.