Petrol Ofisi, Social Media Awards’tan 3 ödülle döndü

Sosyal medyanın liderlerini dış oylarla belirleyen Social Media Awards Turkey’de 2020 yılının en iyileri açıklandı. Üç ödül birden alan Petrol Ofisi, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri bölümünde Akaryakıt sektöründe Altın Ödül’e layık görüldü.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nde Altın Ödül

Petrol Ofisi’nin ilk ödülü, tüm sektörlerden markaların yıl boyunca sosyal medya performanslarını tamamen tarafsız ve veriye dayalı olarak hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre değerlendirildiği SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri’nden geldi. Akaryakıt sektöründe rakamlarla sosyal medyanın lideri olan Petrol Ofisi, bu alanda Altın Ödül’e layık görüldü.

Social Media Awards Turkey 2020’de lider Petrol Ofisi diğer ödüllerini ise sosyal medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından 1 Mart 2019 – 31 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilen sosyal medyadaki en başarılı kampanya ve projelerinin değerlendirildiği Jüri Ödülleri’nden aldı. Jüri Ödülleri’nde Petrol Ofisi Sosyal Lig, hem ‘Fikir Önderi ve Fenomen Kampanyası’ ve hem de ‘Sayfa ve Topluluk Yönetimi’ kategorilerinde iki Gümüş Ödül birden kazandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.