Yeni Peugeot Partner satışa çıktı

Türkiye’deki hafif ticari araç pazarının yerlilerden sonraki önemli oyuncusu Peugeot, mayıs ayında İstanbul Autoshow’da sergilediği ticari araç ailesini satışa çıkardığını duyurdu.

Yenilenen Partner’de ön yüzün, güncellenerek, diğer Peugeot modelleriyle aynı hatlara sahip olması sağlanmış.

Yenilenen Peugeot Partner Türkiye pazarına 52 bin liradan başlayan fiyatlarla sunuldu.

YENİ PARTNER TEPEE

Partner Tepee’nin yenilenen ön yüzü markanın diğer modelleri ile uyumlu olarak yeni ızgara tasarımını benimsiyor. Çerçeveleri yeniden tasarlanan farların arasında uzayan yeni panjur, ortasında Peugeot aslan logosunu taşıyor. Işıklı imza, tamponun her iki ucunda daha aşağıda konumlanan gündüz sürüş farları ile vurgulanıyor.

6 milyon km test edildi

Yenilenen Partner için yapılan zorlu yol testlerinin uzunluğu 6 milyon km’yi bulmuş.

  • Bu testler arasında en bozuk yol şartlarını yansıtan koşullarda süspansiyon ve karoser testleri,
  • Bileşen ve malzemelerin dayanıklılığını test etmek için iklimlendirme odasında -18°C ilâ +45°C arasında sıcak ve soğuk hava dönüşümleriyle 85°C sıcaklığa kadar güneşlenme ve iklim testleri,
  • Dereden geçişler ve tuzlu su püskürtmelerle paslanmama ve sızdırmazlık testleri

gibi zorlama ve “işkenceler” bulunuyor.

18 yıllık bireysel ve profesyonel müşteri geri bildirimleri ile yapılan bu testler, yenilenen Partner Tepee’nin kalite çıtasını yukarı çıkarmayı hedefliyor.

YENİ TEKNOLOJİLERE KAVUŞTU

Yenilenen Peugeot Partner Tepee güvenliği garanti altına almak ve sürüşü kolaylaştırmak için geniş bir ekipman yelpazesi ve yeni teknolojilerle donatıldı.

Yenilenen Partner Tepee’nin kabininde kokpitin orta kısımında araçla bütünleşen 7″ renkli dokunmatik ekranlı SMEG yer alıyor.

Bu sistem aracın yol bilgisayarı, AM/FM veya dijital DAB radyo (opsiyon olarak Digital Audio Broadcasting), Juke Box müzik dosyaları okuyucusu (entegre hard disk) veya eller serbest telefon ve navigasyon gibi farklı fonksiyonlarına kolayca erişimini sağlıyor.

Çağına ayak uydurmayı bilen yeni Peugeot Partner Tepee Bluetooth, USB port, Jack soket ve MirrorScreen gibi en son araç içi bağlantı sistemlerini de barındırmaya başladı.

Üçüncü donanım seviyesinde standart ve ikinci seviyede opsiyon olarak sunulan MirrorScreen fonksiyonu ile telefon, müzik, navigasyon, vb gibi mobil uygulamalara erişim olanağı sağlayan sistem akıllı telefonunuzun ekranını, aracın 7″ dokunmatik ekranına yansıtıyor.

Hız Sabitleyici ve Sınırlayıcı ikinci seviyeden itibaren standart olarak sunuluyor.

Üçüncü donanım seviyesinden itibaren opsiyon olarak sunulacak Geri Görüş Kamerası büyük renkli ekranı ile günlük kullanımda park manevralarını kolaylaştırıyor.

Üçüncü seviyede standart olarak sunulan arka park sensörüne ilaveten, üçüncü donanım seviyesinde standart ve ikinci seviyede opsiyon olarak sunulacak olan Ön Park Yardımı düşük hızda manevraları kolaylaştırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.