Otomobilde Neler Oluyor, Önce Siz Öğrenin

Uzaktan eğitim için öğrencilere Toyota yardımı

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, mesleki eğitime destek faaliyetleri kapsamında eğitim amaçlı araç ve ekipman hibe faaliyetlerini sürdürüyor. Toyota, Sakarya’daki ilk ve ortaokullara 2020 yılı boyunca uzaktan eğitim için 269 adet bilgisayar bağışı yapmış olacak.

Öğrencilerin teknik eğitimde gelişen teknolojiyi takip etmeleri amacıyla meslek liseleri ve üniversitelere araç ve ekipman desteği sağlayan Toyota, pandemi nedeniyle uzaktan eğitim gören ilk ve ortaokullara bağışladığı bilgisayarlar ile de eğitime desteğini sürdürüyor.

2020 yılı Mart ayına kadar 107 masaüstü bilgisayarı bağışlayan Toyota Otomotiv Sanayi, yıl bitmeden 100 masaüstü ve 62 laptop olmak üzere 162 adet bilgisayar daha bağışlayacak. Bağışlanan bilgisayarlar, pandemi nedeniyle süregelen uzaktan eğitim sistemine erişim imkanı olmayan öğrencilerin eğitim gördüğü ilk ve ortaokullara Toyota Otomotiv Sanayi tarafından ulaştırılacak.

Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, eğitime verdiği destekler konusunda 2020 yılı boyunca 269 adet bilgisayarı ilk ve ortaokullara ulaştırmış olacak. Eğitime desteği kurumsal bir değer olarak gören Toyota, bu alandaki faaliyetlerine devam edecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.