She’s Mercedes genç kadınlara mentor desteği verecek

She’s Mercedes kadınları “İyiliğe Yolculuk” sloganıyla buluştu ve genç kadınlara mentorluk desteği verme kararı aldı. Kadın platformlarından biri olarak gelişen She’s Mercedes, farklı yaş ve meslek gruplarından vizyoner kadınları buluşturuyor. Platform, bu kez “İyiliğe Yolculuk” başlığı ile bir araya geldi.

Etkinliğe; deprem bölgesine destek veren Kırmızı Çocuklar Derneği, Empati Derneği ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın yöneticilerinin yanı sıra konuklar katıldı. Platform üyelerinin depremin ilk gününden itibaren bölge halkının yanında destek güç olduğuna vurgu yapıldı. Etkinlikte She’s Mercedes kadınları, yeni projeleri değerlendirdi ve son gelişmeleri paylaştı. She’s Mercedes platformunun katkıları ile genç kızlara mentorluk desteği verileceği de aktarıldı.

Ezgi Yıldız Kefeli: “Deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi genç nesillere aktaracağız”

Mercedes-Benz Otomobil Pazarlama ve Kurumsal İletişim Grup Müdürü Ezgi Yıldız Kefeli, “She’s Mercedes, toplumda başarılı olan ve iz bırakan kadınlardan ilham alan, hedeflerine ulaşmış başarılı kadınları hayalleri olan genç kızlarla bir araya getiren bir kadın güçlendirme platformu. Önümüzdeki dönemde, deneyimlerimizi ve bilgi birikimimizi aktarabileceğimiz, hayalleri olan ve başarı yolunda ilerleyen genç kızlarımız ile She’s Mercedes kadınlarını bir araya getirecek mentorluk programını başlatacağız.” diye konuştu.

Türkiye dahil 70’ten fazla ülkede kadınları buluşturuyor

Türkiye’de 2019 yılında kurulan She’s Mercedes platformu, sürdürülebilirlik, wellbeing, deneyim, tasarım, sanat, sosyal sorumluluk, inovasyon, teknoloji ve girişimcilik gibi farklı alanlarda sponsorluk ve sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyor. 70’ten fazla ülkede online topluluklar ve sosyal ağlar üzerinden kadınların görüş alışverişinde bulunabildiği topluluk, gücünü farklı endüstrilerde çalışan, topluma değer katan ve ilham verici başarı hikayeleri olan kadınlardan alıyor.

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Citroen Türkiye için üretim artırdı, hedefi 60 bine çıkardı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.